ProHotel Concept

 

 Lecturing  |  Management  |  Consulting

 

Hotel Plan & Trainings

Hotel Management Services

 

▪ Zajištění kvalifikovaných služeb pro spokojenost našich klientů vychází z praxe v řízení hotelového provozu, z projektového a finančního managementu, v řízení kvality služeb, se zkušenostmi v zavedení licence s frančízinkovými mezinárodními společnostmi.

▪  Cílem činnosti je předávat hotelovou odbornost v nejlepší kvalitě, s procesy a postupy prověřenými z praxe a s korektním individuálním přístupem k Vašim požadavkům.

 

▪  K projektům start-up v oboru, pro junior manažery v hotelech, pro absolventy i klienty uvažující nově podnikat v hotelnictví, pro developery  i vlastníky hotelů a profesionály/hoteliéry je program služeb sestaven tak, abychom sdíleli zkušenosti a poskytovali odborné činnosti podle cílů a požadavku našeho klienta.

HotelsConsult.com

 

Standardy kvality 

služeb

Program profesního

vzdělávání

Koncept hotelového provozu

 
 

 Hotelový provoz

▪ Pre-opening

▪ Frančízink

 

▪  U projektového řízení, resp. při plánu výstavby hotelu asistujeme u předprojektové přípravy a řešíme milníky konkurenceschopnosti a finančních výkonů budoucího podniku či rentabilitu připravovaného projektu, jak jsou posuzované ukazatele standardů, frančízinku, klasifikace a kapacit hotelu připraveny k budoucímu provozování.

▪  Cílem lektorské činnosti je naučit a předat profesní znalosti, které je možné efektivně využívat na odbytových nebo administrativních úsecích hotelu, v manažerských funkcích souvisejících s řízením provozních a kontrolních procesů. Získané odborné dovednosti podporují pracovní motivaci, nové poznatky zvyšují kvalitu při denní činnosti a rozšiřují odborný přehled zaměstnanců.

 Trénink zaměstnanců

▪ Semináře pro

  management

 

Pro spolupráci v hotelovém provozu sdílíme a připravíme inovativní procesy obchodního, provozního, kontrolního a organizačního charakteru tak, aby Vaši manažeři mohli využít nové pracovní techniky, které zařadí do denního režimu a zčásti budou delegovat tuto metodiku na své podřízené.

 

V semináři se setkáte například s tématy: Trendy hotelnictví pro r. 2020 | Statistiky PMS a SW evidence hotelu. Semináře jsou určeny pro manažery a hoteliéry, stejně jako pro absolventy odborných škol či ostatní zájemce o obor Cestovní ruch a Hotelnictví.

 

Osobní přístup a kvalifikovaná činnost založená na projektové praxi je základem při naší asistenci k projektům developmentu, výstavby a rekonstukce hotelových a ostatních ubytovacích zařízení v regionálních lokalitách nebo ve významných turistických resortech Česka.

..získejte další inspiraci

v oboru..

Provozní doba: Po - Pá, 09.00 - 17.00 

(pro předem sjednané schůzky)

 

Palác ARCHA

Na Poříčí  1047/26

Praha 1, 110 00

Czech Republic

 

E-mail:info@hotelsconsult.com

Tel:+420 603 717 036

Skype: ehc.partners

- News -

Vybrali jsme pro Vás

Trendy v hotelnictví 2020

SEMINÁŘE   KURZY

Plán hotelového projektu

FRANČÍZINK

Motivační programy 2019

TRÉNINK ZAMĚSTNANCŮ

Archiv článků / témata trvalá 

e-KNIHOVNA

..Be A Good Hotelier..

The HotelsConsult.com draws on a collection of 20+ skilled disciplines to help you maximize operations in the hotel industry.

 

A Partner for the effective way of developing your business, we come with flexible solutions.

 

We are quality-driven professionals; our partnering clarifies full assistance in hotelmatters and shall meet the client’s requirements on the field of planning, development, construction, innovation and strategic management in the Hospitality, Tourism and Leisure Sector.

 

 © 2019 HotelsConsult.com

 

 

© 2001-2019 created by 4MAX Studio  |  All Rights Reserved 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now