© 2001-2019 created by 4MAX Studio  |  All Rights Reserved 

 

ProHotel Trainings

 

 Technika služeb  |  PMS  |  Procesy a SOP

 

Hotel Staff Training

Mystery Shopping Program

 

▪  Konkurenční hotely vždy disponují některými parametry, kterými se liší od Vašeho podniku, ačkoliv jsou v totožné lokalitě, disponují obdobnými kapacitními ukazateli nebo se orientují se na stejný segment klientů. Jedná se o provozní nebo obchodní odlišnosti, které v konkurenčním prostředí jsou výhodou nebo nevýhodou před ostatními.

 

▪  Cennou výhodou pro každý podnik je profesionální tým zaměstnanců, který vytváří atmosféru v podniku a stává se nedílnou součástí strategie hotelu, kterou je kromě jiných aspektů také spokojenost hostů a vytváření stálé klientely a obchodních partnerů.

 

▪ Věnujeme zvýšenou pozornost a profesionální péči rozšiřování a sdílení znalostí nejen u provozního personálu hotelu, ale také předáváme procesní postupy pro rozšíření kvalifikovaných manažerských technik u vedoucích zaměstnanců, kteří uplatní nové znalosti v denním režimu ke svým kompetencím.

Tréninky hotelových

zaměstnanců  

a manažerů

Hotels

Luxury | First Class | Mid

Tourism

Regional | Congress | Sport

Resorts

Spa | Franchise | Ski

 

 In-house

  Mystery Shopping

 

 Témata seminářů

▪ Okruhy tréninků

 

▪  Postup při interním monitoringu kvality poskytování služeb hotelu je založen na komunikaci s vedením podniku, společně dohodneme pracovní plán a následně z pohledu potenciálního zákazníka provedeme nezávislé zhodnocení Vašich hotelových standardů v souvislosti se způsoby komunikace mezi provozními zaměstnanci a hosty, prověříme techniku obsluhy u personálu, zjistíme kvalitu produktů a služeb, podrobně vyhodnotíme profesionalitu pracovních postupů v porovnání s denní pracovní náplni jednotlivých zaměstnanců či vedoucích provozních úseků.

 

▪ Výsledky z této činnosti založí případný tréninkový plán pro personál a management hotelu.

Témata / příklad

  • Rozvoj a zvýšení odbornosti / pracovní náplň v kostce

  • Proč používat provozní elektronické aplikace v hotelovém provozu?

  • Význam hotelové/přijímací recepce, značka kvality ubytovacích služeb

  • Manažerské účetnictví

 

Cíle a kompetence

  • Strukturované, interaktivní školení s provozními zaměstnanci k pracovním dovednostem při denním režimu a ke standardům kvality podle kategorie. Motivační výklad s příklady z praxe lektora a z podkladu monitoringu provozu pro účely kvalitativního zlepšení prováděného servisu a pro zlepšení komunikace s hosty, pro standardizované postupy při řešení kritických situací v průběhu denní směny

 

Our Expertise

Comes From Experience

Our mission is to meet requirements of our customers and provide high professional service and training programs. We can understand clients’ needs in many fields related to the Standard Operating Procedures and Hotel Finance. Excellence in service providing is our principle goal; our assistance will always be full and frank.

Tréninkový plán

pro hotelový personál 

Cílem tréninku zaměstnanců a užitky pro jednotlivé pracovníky jsou sdílené informace o zásadách a pracovních technikách při denní činnosti, které zvyšují motivaci a odbornost zaměstnance.

Certifikováno MŠMT

Lecturing Established 

2015

7

Hotelových provozů v tréninku

 Staff Training Hotel Operations

3

Vyučované kurzy

Hotel Management  |  PMS

15

Seminářů pro mileniály

New Hotel Generation 

..Be A Good Hotelier.. 

Cílem činnosti je předávat hotelovou odbornost v nejlepší kvalitě, s procesy a pracovními postupy ověřenými z praxe a s korektním individuálním přístupem k Vašim požadavkům.

 

Přicházíme s praxí a nejlepšími schopnostmi v řízení hotelového provozu, s odborností v projektovém a finančním managementu hotelu, ve znalosti s řízením kvality služeb, se zkušenostmi v zavedení licence u frančízinkových mezinárodních společností.

The HotelsConsult.com draws on a collection of 20+ skilled disciplines to help you maximize operations in the hotel industry.

 

A Partner for the effective way of developing your business, we come with flexible solutions. We are quality-driven professionals; our partnering clarifies full assistance in hotelmatters and shall meet the client’s requirements on the field of planning, development, construction, innovation and strategic management in the Hospitality, Tourism and Leisure Sector.

© 2019 HotelsConsult.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now