© 2001-2019 created by 4MAX Studio  |  All Rights Reserved 

 

ProHotel Operations

 

 Standardy kvality  |  Zavedení provozu

 

Business Intelligence

Quality Standards

 

▪ Růst tržeb, rozšíření obchodní klientely, udržení stálého hosta, bilance příjmů a provozních výdajů, profesionalita hotelového personálu  -  s Vaším managementem podniku založíme provozní procesy pro zaměstnance a vedoucí jednotlivých odbytových středisek, pomocí kterých se dosáhne zlepšení výsledků souvisejících s kvalitou poskytovaných služeb, s rozvojem obchodní činnosti a se zlepšením provozní ekonomiky.

 

▪  Spolupráce navazuje na Váš současný provozní, organizační a obchodní systém v podniku. Novým konceptem je sjednocení, zkvalitnění a doplnění souboru činností zaměstnanců v denním režimu, jež na sebe vzájemně navazují, a kde tyto činnosti jsou zaměřeny na 3 klíčové procesy v podniku:

Hotelový provoz

 

Hotels

Luxury | First Class | Mid

Tourism

Regional | Congress | Sport

Resorts

Spa | Franchise | Ski

  • Standard kvality služeb hotelu

  • Procesy pro řízení inovaci

  • Provozní ekonomika a rentabilita provozu

 

 Zavedení provozu

Frančízink

 

 Hotelová data PMS

▪ Business Intelligence

  

 

▪ V etapě před otevřením provozu projednáme a založíme pro vlastníka hotelu typ budoucího provozování, řešíme problematiku rizik frančízinkových podmínek nebo podmínek budoucí manažerské smlouvy od provozovatele v zájmu strany majitele hotelu. Činnosti v období před otevřením provozu jsou prováděné s cílem, aby všechny provozní úseky příslušného ubytovacího zařízení mohly být řádně předány provozovateli v předem stanovené lhůtě.

 

▪ Spolupracujeme s klienty průběžně od období přípravy projektu až k termínu otevření a zavedení podniku. K plnění jednotlivých úkolů od našich klientů přicházíme s  praxí v řízení hotelového provozu a finančního managementu u korporátních frančízikových společností.

Business Intelligence Operational je hodnocení výkonů hotelu podle programu PMS ve statistikách hotelové recepce, v programu na stravovacím úseku a u ostatních středisek provozu. Analyzovaná data slouží k vyhodnocení provozní ekonomiky. S těmito údaji nezávisle pracujeme, řídíme se důvěrností k ochraně dat, porovnáváme potenciál podniku a z vyhodnocených údajů převedeme data na návrh pro zlepšení finanční kondice hotelu.

 

▪ Postup nenahrazuje účetní postupy, ale jedná se o metodiku manažerského účetnictví hotelu. Procesy Business Intelligence vychází z praxe manažerského řízení s těmito programy: Micros, Fidelio, Remanco, Hores, Rehos, Epitome, Agnis, ComArr, SAP, Pohoda, Alto Systems.

Your Partner In Hotel

Management Services

A Partner for the effective way of developing your business, we come with flexible solutions. We are quality-driven professionals; our partnering clarifies full assistance in hotelmatters and shall meet the client’s requirements on the field of planning, development, construction, innovation and strategic management in the Hospitality, Tourism and Leisure Industry. Excellence in service providing is our principle goal; our assistance will always be full and frank.

 

Franchise Worked With

Standardy kvality služeb hotelu 

Procesy inovací pro management

Přicházíme s praxí a nejlepšími schopnostmi v řízení hotelového provozu,

s odborností v projektovém a finančním managementu hotelu a se zkušenostmi v řízení kvality služeb pro Váš tým zaměstnanců.

7

Realizovaných převzetí

a řízení hotelových 

provozů First Class

4

Provedená ocenění provozní hodnoty regionálních hotelových řetězců

CEE pro pořízení frančízy

2

Profesní účasti v managementu

zahraničních frančízinkových společností pro oblast CEE

10

Vyhotovených profilů hotelového provozu a služeb pro získání klasifikace mezinárodní licence

 

..Be A Good Hotelier..

Cílem činnosti je předávat hotelovou odbornost v nejlepší kvalitě, s procesy a pracovními postupy ověřenými z praxe a s korektním individuálním přístupem k Vašim požadavkům.

 

Při řízení inovací se jedná o kvalifikovaný osobní přístup s cílem založit či rozšířit pro manažery hotelu efektivní obchodní, manažerské a provozní nástroje, pomocí kterých získá podnik zlepšení svých hospodářských výsledků a zvýší svoji konkurenceschopnost.

 

The HotelsConsult.com draws on a collection of 20+ skilled disciplines to help you maximize operations in the hotel industry.

 

A Partner for the effective way of developing your business, we come with flexible solutions. We are quality-driven professionals; our partnering clarifies full assistance in hotelmatters and shall meet the client’s requirements on the field of planning, development, construction, innovation and strategic management in the Hospitality, Tourism and Leisure Sector.

© 2019 HotelsConsult.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now